Sydney

Sydney

Sydney jest idealnym miastem dla globtroterów rządnych nowych odkryć kulinarnych, bo jest kwintesencją rozluźnionej i wielokulturowej sztuki kulinarnej, w której radośnie mieszają się wpływy europejskie i azjatyckie. 

By
cie szefem kuchni w najbardziej zaludnionym mieście w kraju to na przykład wybieranie dla swych klientów ryb na targu w Pyrmont w Darling Harbor i bio warzyw na Eveleigh Farmer’s Market w dzielnicy Darlington; to przetwarzanie tych wyjątkowych produktów, łącząc techniki chińskie z unowocześnionymi francuskimi przepisami. To również niemal religijne uwielbienie dla Wagyu, mięsa z japońskiego wołu, hodowanego w Australii z wyjątkową finezją, które degustuje się wraz z australijskim winem z pobliskiej Hunter Valley. 

Jeśli jest jakaś tradycją, którą miasto się chlubi, to zdecydowanie są to przytulne “coffee shops”, gdzie spędzić można długie godziny na pracy, rozmowach lub po prostu rozmarzaniu się i sączeniu znakomitej kawy Grand Cru podanej w owej "australian café” przez baristę - zawód, w którym lokalni mieszkańcy stali się specjalistami.
 
Przejrzyj naszą selekcję restauracji Accor w Sydney.

Aktualne stoliki

Aktualne oferty

Odkryj także…

Daj się skusić…