Kierunek
Kolacja tuż nad wodą Kolacja tuż nad wodą

Kolacja tuż nad wodą

Czy Twoja egzotyczna podróż nie będzie jeszcze bardziej przyjemna dzięki niezapomnianym posiłkom na tarasach naszych najpiękniejszych restauracji? Będzie Ci towarzyszyć niebo i morskie fale, a równocześnie czekają Cię niesamowite wrażenia smakowe.
Posiłek na nadmorskim tarasie
Proste i lekkie dania, których możesz zasmakować pomiędzy dwoma sesjami nurkowania lub ekskluzywna kolacja pod gwiazdami to dwie opcje, z których z pewnością skorzystasz podczas pobytu na wyspach! Wyrusz w podróż, aby poznać nowe smaki pełne autentyczności i które pozwolą Ci całkowicie oderwać się od rzeczywistości. Śniadanie, obiad i kolacja na Bali lub wyspie Mauritius, w Phu Quoc lub Phuket... i Twój pobyt staje się pełen magii.

Na wyspie Bali, kolacja na tarasie w egzotycznym ogrodzie nad brzegiem morza

Orientalna atmosfera, egzotyczne lasy i bujna roślinność, a tylko nieco dalej przed Twoimi oczami rozciągają się przejrzyste wody oceanu u południowych brzegów Bali. Pod dachem majestatycznej pergoli zbudowanej z różnych gatunków miejscowego egzotycznego drewna znajdziesz stoliki restauracji Pandawa. W pełnym egzotycznej roślinności ogrodzie hotelu Mercure Resort Sanur, słysząc w tle przyjemny plusk fal i muzykę, jesz kolację na tarasie naszej restauracji na wyspie Bali, zamawiając, na co tylko masz ochotę. Grillowane langusty, dania z owoców morza lub sałatki wegetariańskie czekają na Ciebie po zakończeniu wyprawy na najpiękniejsze plaże południowej części wyspy

W Phu Qoc, morze należy do Ciebie

Drobniutki piasek i przyjemne fale w Zatoce Tajlandzkiej... Wietnamska wyspa Phu Quoc to prawdziwy raj. Tropikalne ogrody hotelu La Veranda Resort opadają w stronę plaży w postaci olbrzymich, gościnnych drewnianych tarasów. W przyjemnym cieniu palm, przy kojących podmuchach wiatru, nigdy nie tracisz morza z oczu. Wygodnie zasiadając w restauracji Le Jardin o wystroju w pastelowych kolorach, cieszysz się przyjemną przerwą pełną smaków przed kolejnym powrotem na plażę.
Kolacja tuż nad wodą
Kolacja w rajskim ogrodzie w Phuket

Twój pobyt na mitycznej wyspie Phuket może być pełen wspaniałych, pełnych smaku momentów! A może na romantyczną kolację wybierzesz się nieco wyżej? Panoramiczny taras hotelu Pullman Phuket Arcadia położony na cyplu górującym nad morzem zapewnia niepowtarzalny widok na krystalicznie czyste wody Morza Andamańskiego! Restauracja Elements łączy ze sobą kulinarne tradycje Tajlandii i kuchni zachodniej, a także niesamowite widoki, które sprawiają, że sałatka z kwiatów bananowca będzie smakować jeszcze lepiej.

Morze, luksus i wyrafinowana kuchnia na wyspie Mauritius

Kolacja nad morskim wybrzeżem, o jakiej nigdy nie marzyłeś. Morze jest tak blisko, że jedna z jego fal może nawet znaleźć się tuż przy śnieżnobiałym obrusie Twojego stolika. Kieliszki, w których odbija się światło świec, piękne talerze i srebrne sztućce, a to wszystko na piasku, na którym ustawiony jest Twój stolik. W świetle gwiazd i pochodni ustawionych na prywatnej plaży Twojego hotelu rozkoszujesz się kolacją na najpiękniejszym tarasie wyspy Mauritius. W prawdziwie rajskim otoczeniu drzew Jacaranda czekają na Ciebie wyrafinowane, niepowtarzalne dania. Menu opracowane przez szefa kuchni Philippe’a Grondina stanowi prawdziwe zaproszenie do podróży, podczas której zakosztujesz zarówno smaków miejscowych, jak i subtelnej kuchni francuskiej, wciąż pełne nowych inspiracji.

Nasze restauracje partnerskie

Nasze artykuły powiązane