Kierunek
Terrace garden Terrace garden

Chęć na obiad na trawie

Co może być lepszego, niż wspaniały posiłek pełen smaków wśród pięknej przyrody? Podczas obiadu lub kolacji na tarasie, rozkoszuj się przyjemnością chwili.
A może posiłek pod gołym niebem?

Jeżeli chcesz zapomnieć o całym świecie, usiądź w sekretnym ogrodzie naszej restauracji na najpiękniejszym tarasie w mieście. Odkryj te ukryte, rajskie miejsca, zawsze w nowym stylu i o niepowtarzalnej atmosferze. Od stylu wiejskiego po najbardziej luksusowy, oto kilka restauracji, które zapewnią Ci niepowtarzalne wrażenia...

W Monachium piwo może być eleganckie!

W Niemczech „przerwa na tarasie” to oczywiście synonim słowa „Biergarten” (ogródek piwny)! W lecie tarasy te stanowią ulubione miejsce spotkań miłośników piwa, którzy zamierzają nieco się ochłodzić. Ale być może, jeżeli chodzi o kolację na wolnym powietrzu, preferujesz jednak nieco bardziej ekskluzywną atmosferę? W takim przypadku hotel Sofitel Munich Bayerpost zaprasza na wspaniałą kolację na tarasie restauracji oferującej dania w stylu francuskiego bistro. Oczywiście wszystko smakuje jeszcze lepiej z dobrym piwem!

Posiłek w starym stylu na brzegach rzeki Marny

Promienie słoneczne, które przedzierają się przez liście i przyjemny plusk rzeki... Podobnie jak w czasach impresjonistów na brzegach Sekwany i Marny w stołecznym regionie Ile de France wciąż nie brakuje restauracyjek pełnych klientów. Możesz wydłużyć jeszcze Twoje chwile odpoczynku po przyjemnym posiłku na tarasie hotelu ibis Kitchen Lounge w miejscowości Nogent-sur-Marne.
Terrace garden
Kiedy taras zamienia się w ogród

Niecodzienne, nieoczekiwane, urzekające… czasami wprost brakuje słów, aby opisać nadzwyczajne ogrody i tarasy niektórych z naszych restauracji. Wśród bujnej zieleni subtelne smaki wyrafinowanej kuchni nabierają całkowicie nowego wymiaru, na przykład w Amsterdam w restauracji Bridges. Restauracja The Terrace w Barcelonie położona z dala od tłumnej alei Diagonale zapewnia niezwykły widok na tradycyjne, dziewiętnastowieczne ogrody oraz możliwość spędzenia jedynego w swoim rodzaju wieczoru pod kwiecistą altaną najpiękniejszego tarasu w Katalonii. Po przeciwnej stronie naszej planety podobnego rodzaju atmosfera charakteryzuje znajdującą się w Singapurze restaurację The Garden, Sofitel Singapour Sentosa Resort & Spa, pełną świeżości i majestatycznej przyrody. Restauracje z tarasem to naprawdę coś niezwykłego!

Po zwiedzaniu centrum miasta możesz cieszyć się posiłkiem w otoczeniu pełnym przyrody

Możesz jednak także rozumować w sposób przeciwny - najpierw zanurkuj w bujnej przyrodzie, aby cieszyć się chwilą pełną smaków! Pełna luksusu oaza w centrum miasta, zapewniająca otoczenie, w którym odpoczniesz podczas zaimprowizowanego pikniku. Na jednej z ławek przyjemnie zacienionych alejek brukselskiego parku Cinquantenaire, leżąc na trawniku „Sheep Meadow” (wielki trawnik w zachodniej części parku) nowojorskiego Central Parku, a może na brzegach jednego z jezior parku Ibirapuera w Sao Paulo... Posiłek na wolnym powietrzu to zawsze prawdziwa rozkosz, niezależnie od jego postaci!

Nasze restauracje partnerskie

Nasze artykuły powiązane