Trendy
restaurant view restaurant view
restaurant view restaurant view
restaurant view restaurant view
restaurant view restaurant view
restaurant view restaurant view
restaurant view restaurant view

Obiad z widokiem

Wszyscy wielcy szefowie kuchni zgadzają się co do jednego – przy stole przyjemność zaczyna się od wzroku! Odkryj kilka najpiękniejszych restauracji Accor na terenie całego świata.

Delicje dla wzroku i podniebienia
Siedząc na tarasie lub patrząc przez ogromne okna, rozkoszuj się wspaniałymi krajobrazami – winnicami, oceanem czy zabytkowymi budynkami. W restauracjach Accor wrażenia są nie tylko smakowe!
Obiad z widokiem na morze

Kiedy szum fal miesza się z pobrzękiwaniem sztućców w sali ekskluzywnej restauracji, szczęście nie jest daleko. Fale Oceanu Atlantyckiego są widoczne przez przeszklone okna restauracji hotelu "B", Sofitel Thalasso w Biarritz, spacerowicze przechadzają się słynną morską promenadą w Trouville obok stolików restauracji Cures Marines, a rajska zatoka Tahiti zapewnia prawdziwą sublimację niezapomnianych posiłków w restauracji Pure Sofitel Moorea. Wybierz swój ulubiony widok.

Posiłek w czystym górskim powietrzu z widokiem na przepiękne szczyty

Czyste górskie powietrze budzi apetyt – przekonaj się sam! Wygodnie siedząc, patrząc na majestatyczne szczyty Alp, zakosztuj tradycyjnej, pełnej smaków miejscowej kuchni na tarasie restauracji Alt-Partenkirchen, Mercure Garmisch-Partenkirchen lub La Laiterie, Mercure Courchevel. Na drugim końcu świata, w hotelu Lombardi Restaurant, MGallery By Sofitel St Moritz, tradycyjne dania kuchni nowozelandzkiej smakują jeszcze lepiej z widokiem na jezioro Wakatipu oraz potężny łańcuch gór Remarkables.

Kiedy na horyzoncie są tylko winnice

Wino i kuchnia są prawdziwie nierozłączne. Pobyt w tradycyjnych regionach winiarskich stanowi doskonałą okazję, aby zasmakować wspaniałego wina z przysmakami miejscowej kuchni. Czy istnieje lepsze miejsce niż taras z widokiem na winnice, aby cieszyć się tą wspaniałą chwilą? Podczas obiadu na tarasie hotelu  "Cellar Kitchen" Restaurant, Novotel Barrosa Valley możesz podziwiać słynne winnice Jacobs Creek, rozkoszując się smakiem specjalności australijskiej kuchni. Nie zwlekaj!

Kolacja na tarasie, o której nigdy nie zapomnisz

Majestatyczne, zabytkowe katedry wywierają jeszcze większe wrażenie, kiedy rozkoszujesz się ekskluzywnym menu naszych restauracji. W hotelu Reissdorf im Mondial, MGallery Cologne lub Rem', Mercure Reims kolacja na tarasie z widokiem na arcydzieła architektury gotyckiej to prawdziwa kulinarna podróż, o której nigdy nie zapomnisz!

Miasto należy do Ciebie!

Kiedy światła wielkiego miasta odbijają się w talerzach, dania natychmiast zaczynają smakować inaczej. Z tarasu hotelu Restaurant Schoenemann, Sofitel Frankfurt Opera możesz podziwiać gospodarczą stolicę Niemiec, poznając równocześnie specjalności miejscowej kuchni. W hotelu ADLIB, Sofitel Lisbon Liberdade wypijesz koktajl w otoczeniu wzgórz tego białego miasta, natomiast w hotelu Supernova, Novotel NY Times Square możesz podarować sobie kolację na tarasie z niezapomnianym widokiem na słynny Times Square. Które z tych miejsc wybierzesz na kolację ze wspaniałym widokiem?

Posiłek w chmurach

Gdzie tylko nie spojrzysz, na horyzoncie dostrzeżesz jedynie zabudowania wspaniałego miasta. Kolacja lub obiad na panoramicznym tarasie stymulują wszystkie zmysły, pobudzając zarówno Twoje kubki smakowe, jak i wzrok. W hotelach Sofitel Rome Villa Borghese, BOKAN, Novotel London Canary Wharf  lub Restaurante Novotel Barcelona City, pogrążając się w chmurach, które otaczają ich ekskluzywne restauracje, możesz sprawdzić to samodzielnie.

Nasze restauracje partnerskie

Nasze artykuły powiązane