Trendy
orignal terraces orignal terraces
originial terraces originial terraces
originial terraces originial terraces
originial terraces originial terraces

Pozwól się urzec tarasom

Podczas rodzinnej wycieczki we dwoje lub z przyjaciółmi, pozwól urzec się tarasom, aby spędzić wspaniałe wspólne chwile.

Najnowsza moda na restauracyjne tarasy
Tarasy naszych restauracji zapewniają wciąż nowe wrażenia. Obecnie czasami ukrywają się nieco lub mają charakter prawdzie świąteczny. W piękne słoneczne dni masz ochotę na apéritif pod gołym niebem? Chcesz trochę odpocząć na romantycznym tarasie? A może zamierzasz zjeść kolację na powietrzu, nie poddając się zimnu? Odkryj nasz wybór miejsc, które z pewnością Ci się spodobają.
Ukryte tarasy na romantyczne chwile we dwoje

Hałas wielkiego miasta cichnie, pozostawiając miejsce dla delikatnych powiewów wiatru w koronach drzew, pobrzękiwania kieliszków, a czasami nawet... śpiewu ptaków! Stanowiące prawdziwie zaciszne zakątki w centrum wielkich miast, ukryte tarasy i dziedzińce hoteli Mercure Tour Eiffel, Novotel Zurich City West i Sofitel Legend Metropole Hanoi to doskonałe miejsce na romantyczne spotkanie przy drinku lub ekskluzywną kolację.

Tarasy zen, czyli trochę odpoczynku w centrum miasta

Męczące podróże służbowe, wielogodzinne zwiedzanie, chęć ucieczki przed miejskim tłumem... Niezależnie od przyczyny chcesz przede wszystkim przynajmniej przez chwilę samotnie odpocząć, o dowolnej porze dnia. Usytuowane w miejskim otoczeniu, ale wśród drzew, tarasy zen hotelu Relax - Food, Drinks & You, Mercure Francfort lub restauracji Pressroom, Sofitel INK Amsterdam są położone wśród ogrodów w stylu japońskim, stanowiących doskonałe miejsce, aby odpocząć w samym sercu miasta.

Tarasy pełne życia, stanowiące doskonałe miejsce na zabawę z przyjaciółmi do później nocy

Spędź niezapomnianą noc, podziwiając niesamowitą panoramę miasta! Na tarasie na dachu hotelu Mama Shelter w Paryżu podziwiaj piękne widoki francuskiej stolicy, a kiedy nadejdzie wieczór, daj się ponieść najmodniejszym przebojom. W Ho Chi Minh z tarasu Social Club, Hôtel des Arts Saigon rozciąga się przed Tobą całe miasto, a egzotyczne koktajle stanowią doskonały wstęp do przysmaków w stylu kuchni francuskiej. W tym samym czasie w australijskim hotelu Pullman Brisbane King George DJ powoli zajmuje miejsce szefa kuchni, a zabawa na tarasie będzie trwać do białego rana. Być może aż do wschodu słońca?

Tarasy ogrzewane – posiłek na tarasie to przyjemność nie tylko w lecie! 

Nie czekaj dłużej na piękną pogodę, aby zdecydować się na obiad pod gołym niebem lub kolację na tarasie. Nie ma nic lepszego niż dobry hamburger serwowany przez Gourmet Bar by Novotel, jeśli chcesz zapomnieć o niskich temperaturach... Pod ogrzewanym parasolem będziesz miał wrażenie, że lato już nadeszło! Jeżeli smakują Ci nieco zmodyfikowane wersje hamburgerów, wybierz się do hoteli Sofitel, Pullman i MGallery by Sofitel, aby skosztować menu Best Gourmet Burgers.

Nasze restauracje partnerskie

Nasze artykuły powiązane