Trendy
Sweet burger Sweet burger
Sweet burger Sweet burger

Sweet burger: słodka subtelność nadzwyczajnego burgera

A gdyby tak tradycyjną szarlotkę albo ciasto czekoladowe zastąpić zupełnie nieoczekiwanym deserem - słodkim burgerem? Przedstawiamy kilka przepisów, które sprawią, że zakochacie się w tym nietypowym burgerze.
Burger nie zna granic ni kordonów! Wszedł już nawet do cukierni.  Powstała jego słodka odmiana — burger deserowy. Jeszcze nie jesteś przekonany? Spróbuj i zakochaj się w delikatnym, miękkim hamburgerze na słodko.
Słodki burger zaczyna się od drożdżówki
Podobnie jak bułka do słonego hamburgera, drożdżówka do hamburgera słodkiego nie może być byle jaka. Od jej jakości zależy sukces całego dania. Każdy porządny burger musi być w jakiś sposób wyjątkowy. Doskonała równowaga i subtelność to sprawa drożdżówki, jednocześnie miękkiej, lekkiej, rozpływającej się w ustach, nie za mocno i nie za słabo wypieczonej, po prostu idealnej.

Deserowy hamburger — ważna część świata prawdziwego smaku
Od jakości i doboru składników zależy to, czy słodki hamburger się uda. Im lepsze produkty, tym smaczniejszy efekt! Nic nie zastąpi miękkości prawdziwej cukierniczej czekolady ani niepowtarzalnego kwaskowatego smaku najpiękniejszych sezonowych owoców. Ekologiczny miód i tradycyjna, domowa bita śmietana to również sojusznicy słodkiego burgera.

Apetyczny burger w nieograniczonej liczbie odmian
Burger cały w czekoladzie, burger owocowy, burger w drożdżówce... A gdyby z tej nieskończoności trzeba było wybrać tylko dwie albo trzy wersje? Sugerujemy letnie owoce o prostym, niepowtarzalnym smaku w burgerze tutti frutti: czerwone owoce na postumencie z bitej śmietany. Możesz też skusić się na burger z truskawkami i kremem czekoladowo-limonkowym... albo odważnie sięgnąć po zaskakujące, łagodne połączenie truskawkowego hamburgera z pokruszonymi herbatnikami i kremem z awokado. Pycha!

Nasze restauracje partnerskie

Nasze artykuły powiązane