Trendy
Burger — gwiazda koncepcji Gourmet Bar by Novotel Burger — gwiazda koncepcji Gourmet Bar by Novotel
Burger — gwiazda koncepcji Gourmet Bar by Novotel Burger — gwiazda koncepcji Gourmet Bar by Novotel

Burger — gwiazda koncepcji Gourmet Bar by Novotel

W restauracjach sieci Novotel burgery zajmują w menu wysoką pozycję zarówno jako danie „na szybko”, jak i element wyszukanego posiłku. Czego oczekujesz od następnego burgera, który chcesz zjeść?
Coraz to inne sosy i dodatki sprawiają, że burger pojawia się w nieskończonej liczbie wersji, a smakosze wciąż do niego wracają, nigdy się nim nie nudząc. Masz ochotę na dobre mięso i chrupiące warzywa w pysznej bułce? Idź do Gourmet Baru w najbliższym hotelu sieci Novotel!
Burger w menu: efektywność i smak
Kiedy trzeba zjeść szybki posiłek między jednym a drugim zebraniem albo odpocząć przy kolacji po wypełnionym spotkaniami dniu, kęs dobrego hamburgera staje się prawdziwą rozkoszą. Siedząc wygodnie w barze Gourmet Bar Novotel, delektujesz się urozmaiconym, pełnowartościowym posiłkiem — pieczywo, świeże, chrupkie warzywa, kwaskowate pikle, siekany kotlet z mięsa z lokalnej hodowli... a do tego kilka frytek, żeby jeszcze lepiej smakowało. Sam wybierasz sos i dodatki pasujące do Twojego aktualnego nastroju i oto masz przed sobą szybki, pyszny posiłek!

Od amerykańskiego mitu do światowej bistronomii — burger jest na topie!
Chcesz wiedzieć, jaką jeszcze zaletę ma hamburger? Zapraszamy do podróży! Wystarczy kęs, żeby znaleźć się po drugiej stronie Atlantyku, w amerykańskim barze przy drodze numer 66 albo w modnej restauracji na Manhattanie. Dziś jednak restauracje oferują dużo więcej niż tylko tradycyjne burgery rodem z USA. Bistra całego świata od nowa odczytują recepturę hamburgera i czerpią inspirację ze swoich regionów, dzięki czemu są teraz w stanie zaoferować bardzo oryginalne burgery. Najlepszym dowodem jest menu Epic Burgers oferowane przez Gourmet Bar Novotel — burger z wiejskim serem reblochon i burger z truflą rywalizują w nim z tradycyjnym burgerem BBQ. Możesz też skusić się na oryginalny burger z parmezanem, czerwoną cebulą i sosem musztardowo-miodowym. 

Burger: między żywieniem a sztuką życia
Podawane w towarzystwie świeżej sałaty i chrupkich frytek, w bułce lub — dla odmiany — między dwoma plackami ziemniaczanymi — w Novotelu burgery spożywa się bez wielkich ceremonii. Swobodna atmosfera i komfort panujący w lokalach Gourmet Bar Novotel pozwalają się odprężyć albo popracować bez zakłócania miłego nastroju. I dyskretnie oblizać palce po zakończonym posiłku... Bo gdy się zje soczystego hamburgera bez widelca i noża, po prostu nie można sobie odmówić tej przyjemności!  

Nasze restauracje partnerskie

Nasze artykuły powiązane