Trendy
Gourmet Burgers : a variety of options for new taste sensations Gourmet Burgers : a variety of options for new taste sensations
Gourmet Burgers — różnorodność wersji i nowe smaki Gourmet Burgers — różnorodność wersji i nowe smaki

Gourmet Burgers — różnorodność wersji i nowe smaki

Burger osiągnął szczyt wyrafinowania dzięki składnikom starannie wybranym, żeby sprawić rozkosz Twojemu podniebieniu. Poznaj menu Best Gourmet Burgers oferowane przez restauracje Sofitel, Pullman i MGallery by Sofitel.
Burger stał się najprawdziwszym przeżyciem kulinarnym. Odkryj nowe horyzonty smaku, które poznasz dzięki oryginalnym, subtelnym kombinacjom składników w burgerze dla smakoszy!
Burger: nowe tendencje w gastronomii
Zapomnij o hamburgerze z fast foodu, pozbawionym smaku, podawanym w tekturowym pudełku z miękkimi, mdłymi frytkami. Wielcy kucharze stworzyli go na nowo, w tysiącu wymyślnych wersji. Od kilkunastu lat burger przekonuje do siebie nawet najbardziej wybrednych smakoszy, którzy mają do wyboru nieskończenie wiele jego rodzajów i odmian podawanych na najbardziej prestiżowych stołach.

Słynni szefowie kuchni przecierają szlak
Burger dla smakoszy — gwiazda kart dań ozdobionych gwiazdkami! Wyobraźnia wielkich szefów kuchni nie ma granic, a ich przepisy na burgery zawierają najbardziej niespodziewane zestawienia składników. Czy można nie skusić się na danie, w którym tradycja łączy się z nowymi tendencjami? Morskie smaki i słodko-słone nuty burgera z homarem i białymi brzoskwiniami autorstwa Guy Martina. Burgera w wersji luksusowej można też zrobić z warzyw, jak Alain Passard, który podaje swoje potrawy na żółtych i purpurowych talerzach. Są też burgery, w których zamknięto smaki Azji i Ameryki Łacińskiej.

Burger dla smakoszy: równowaga i dobór składników
Aby hamburger był wyjątkowym daniem o subtelnym smaku, trzeba spełnić kilka warunków. Przede wszystkim, należy idealnie przypiec bułkę (zwaną „bun”), żeby miała chrupiącą skórkę. Kolej na wybór doskonałych składników: wołowiny, drobiu lub ryby. Na końcu dodajemy doskonale pasujące do siebie dodatki: złociste, chrupiące frytki, gęsty, a jednocześnie lekki sos, mieszankę jędrnych sałat lub starannie dobrane marynaty. Hamburger wspiął się na szczyt wyrafinowania!

Best Burgers Gourmet: inspiracja Accor
Spróbuj, jak smakuje burger w wersji proponowanej przez hotelowe restauracje sieci Accor. Niezależnie od tego, czy wybierzesz nową wersję hamburgera, czy doskonałą interpretację oryginalnego przepisu, atmosfera hoteli Sofitel, Pullman i MGallery by Sofitel będzie wspaniałą oprawą Twojej gastronomicznej przygody. Elegancki burger z truflą i parmezanem, autentyczny smak cheddara i bekonu z grilla albo egzotyczna słodycz papryczki japaleño... Z menu Best Burgers Gourmet Twój pobyt w naszym hotelu zmieni się w prawdziwą ucztę!

Nasze restauracje partnerskie

Nasze artykuły powiązane