Trendy
brunch au Pullman brunch au Pullman
brunch au Pullman brunch au Pullman
brunch au Pullman brunch au Pullman

Brunch w sieci Pullman

Masz ochotę na smaczny, oryginalny brunch w sercu Paryża? Hotele Pullman przedstawiają nową wizję tego ciekawego posiłku w połączeniu z jedynymi w swoim rodzaju zajęciami. To niesamowite przeżycie dla rodziny lub grupy znajomych.
Rodzinny brunch w Bercy

Rodziny brunch kusi dorosłych, lecz dzieci często nie mają dość cierpliwości, by grzecznie i cicho siedzieć przy stoliku. Właśnie dlatego restauracja Esprit du 12ème w hotelu Pullman Paris Centre-Bercy stworzyła brunch „Brunchy Family”. 
Podczas gdy dorośli patrzą sobie w oczy ponad pysznymi daniami z różnorodnego bufetu, ich dzieci świetnie się bawią pod okiem kreatywnego personelu w sali zabaw. Przedstawienia, malowanie twarzy, gry planszowe, filmy i dania dla dzieci: w każdą niedzielę z innym motywem przewodnim. To wyjątkowy brunch dla całej rodziny!


Brunch dla najmłodszych w Montparnasse

Restauracja Just’In w hotelu Pullman Paris Montparnasse w sercu francuskiej stolicy to kolejne miejsce, w którym można spędzić miłą niedzielę z dziećmi — wybierając się na „Baby Brunch”. 
Każdy znajdzie tu coś dla siebie: są cztery motywy — marzenia, sport, smakołyki i sztuka — a w każdym miesiącu pojawiają się nowe zajęcia i tematyczne pokazy. Zwierzęta gospodarskie, kosmos i piraci przemawiają do wyobraźni nawet najmłodszych dzieci. Brunch obejmuje też pyszne, domowe dania: na dorosłych czekają jajecznica z truflami, zupa-krem z kasztanów i pasztety, a dzieci mogą wybierać spośród naleśników, gofrów i pączków z czekoladą. 


Odprężający brunch pod Wieżą Eiffla

Jeśli masz ochotę na odprężający niedzielny brunch z partnerem lub rodziną, wybierz się na „Yoga Brunch” we francusko-amerykańskiej braserii Frame w hotelu Pullman Paris Tour Eiffel. 
Zacznij dzień, jak należy: połącz się z naturą podczas zajęć z jogi w sali fitness lub w ogrodzie warzywnym na dachu hotelu, z którego rozciąga się niesamowity widok na Wieżę Eiffla. 
Gdy już się zrelaksujesz, zaspokój pragnienie oczyszczającym sokiem i udaj się na pyszne, zdrowe śniadanie w formie bufetu łączącego tradycyjne elementy nowojorskiego brunchu z wypiekami i innymi francuskimi specjałami. To doskonały sposób, by dobrze zakończyć tydzień — i zacząć kolejny!


W hotelach Pullman z grupy Accor możesz liczyć na miły i smaczny brunch z rodziną lub przyjaciółmi.

Nasze restauracje partnerskie

Nasze artykuły powiązane